Zarif ve Benzersiz Bir Konsept

VIDEOYU İZLE

C4 X

ŞİMDİ 1.467.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Yeni C4 X

ZARİF VE BENZERSİZ BİR TASARIM

Yeni Citroën C4 X ve Elektrikli ë-C4 X benzersizliğini fastback'in zarif silüetini ve SUV'nin modern görünümünü birleştiren tasarımından alıyor. C4 X ve ë-C4 X ile ihtiyacınıza uygun motor tipini seçebilirsiniz.

 • Benzinli ve dizel seçenekleriyle
 • 100 hp'den 130 hp'ye EAT8 otomatik ve manuel şanzıman seçenekleriyle

Elektrikli

 • 360 km'ye varan menzil (WLTP döngüsüne göre)
 • 130 hp'ye eş değer 100 kW güç üreten motor
 • Karbon emisyonu olmadan sürüş keyfi sunmak için 3 farklı sürüş modu (Eko, normal, spor)

BENZERSİZ TASARIM

Yeni C4 X

Ön Tasarım

Yeni C4X'in ön tasarımı, otomobili öne çıkaran girintilerle farklılaşıyor. Citroën'i temsil eden krom chevronlar Citroën LED Vision aydınlatma teknolojisinin kullanıldığı çift yüksekliğe sahip ön farlar ile bütünleşiyor. Citroën LED Vision teknolojisi maksimum görünürlüğü sağlarken otomobilin teknolojik DNA'sını da güçlendiriyor.

Yeni C4 X

Tavan Çizgisi

Yeni Citroën C4X ve ë-C4X, 4.6m uzunluğu ve 2,67 m dingil mesafesi ile Citroën ailesinde yerini alıyor.

Dinamik tavan çizgisi, mükemmel bir duruşa sahip bir fastback şekli vermek için ön camın tepesinden bagaj kapağının üst paneline kadar zarif bir şekilde uzanıyor. Yan profilden baktığınızda kusursuz akışı görebilirsiniz.

Bu akış aerodinamik yapının da optimiz edilmesini sağlıyor. CX 0.29'luk bir sürtünme katsayısı ile C4X'in dinamizmi hissediliyor.

Yeni C4 X

Arka Farlar

Yeni ayırt edici LED arka farlar, ön tasarımdaki imzayı yansıtıyor. Bagaj kapağının özenle işlenmiş hatlarından başlayarak ok şeklinde arka kapıların hizasında bitiyor. Farların araçla bütünleşmesi sayesinde C4X'in dinamizmi daha da güçleniyor.


GERÇEK KONFOR

Yeni Citroën ë-C4 X Elektrikli ve Citroën C4 X’in iç kısmında sürücü ve yolcular, Citroën Advanced Comfort deneyimiyle eşsiz bir sakinlik hissinden, konfordan ve geniş alandan faydalanıyor.

Yeni C4 X

Koltuklar

Özel 15 mm takviyeli köpük ile donatılan geniş ve davetkar Advanced Comfort® koltuklar, görsel, duruş ve dinamik konfor açısından benzersiz bir bütünlük sağlıyor. Arka koltuklarda 198 mm diz mesafesiyle geniş alanın keyfini çıkarın.

Isıtmalı ön koltuklar masaj özelliği ile konfor hissini bir üst seviyeye çıkarıyor. Ön koltuklar gibi ısıtma özelliğine sahip geniş arka koltuklar Citroën konforunun kabinin her noktasında hissedilmesini sağlıyor.

Yeni C4 X

Bagaj

Yeni Citroën C4 X ve Elektrikli ë-C4 X'in benzersiz tasarımı, 510 litre kullanım hacmine sahip ekstra geniş bir bagaj sunuyor. Tavan çizgisi önden arkaya doğru kusursuz bir şekilde uzanırken, arka camın altına yerleştirilen menteşeler bagaja geniş ve yüksek bir erişim sağlıyor.

Bagaj tabanının altındaki ekstra alanda, ilave nesneler taşıyabilir ve Citroën Elektrikli ë-C4 X'in şarj kablolarını uygun şekilde saklayabilirsiniz.

Yeni C4 X

Süspansiyon

Sürüş konforu için vazgeçilmez olan Citroën'in özel ve yenilikçi süspansiyon sistemi, mekanik stoperler yerine amortisör ve yay ile birlikte iki hidrolik stoperin kullanılmasından oluşuyor.

Hidrolik stoperler, Citroën'in itibarını artıran “uçan halı” etkisini yaratıyor. Bu etki ile otomobilinizin engebeli zeminin üzerinde uçtuğunu hissedebilirsiniz.


Yeni C4 X

ZEN SÜRÜŞ

Yeni Citroën C4 X ve Elektrikli ë-C4 X en güncel sürüş destek teknolojilerini içeren bir panel sunuyor. Gelişmiş teknolojilerle sürüş güvenliğini artırırken sürücü ve yolcular için stresi azaltıyor.


ELEKTRİKLİ, BENZİNLİ YA DA DİZEL

Yeni Citroën ë-C4 X Elektrikli'nin ana özellikleri:

 • 100 kW (136 ch) elektrikli motor ve otomatik vites
 • WLTP standardına göre 360 km’ye varan menzil
 • 100 kW’lık akıma sahip şarjla 10 dakikada 100 km şarj dolumu

Yeni Citroën C4 X Yüksek performansa sahip verimli benzinli motor seçenekleri sunuyor:

 • PureTech 100 Start & Stop, 6 ileri vitesli manuel
 • PureTech 130 Start & Stop, EAT8 Otomatik

Yeni Citroën C4 X Yüksek performansa sahip verimli dizel motor seçenekleri sunuyor:

 • BlueHDi 130 Stop & Start Euro 6.4 EAT8 otomatik
Yeni C4 X