Profesyonellerin En İyi Arkadaşı

VIDEOYU İZLE

Berlingo Panelvan

ŞİMDİ 890.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM

YENİ CITROËN BERLINGO DEĞİŞİYOR, BÜYÜYOR VE DAHA MODÜLER HALE GELİYOR

İlk olarak 1996 yılında pazara sunulan ve bugüne kadar 1,5 milyon adedin üzerinde üretilen efsanevi Citroën Berlingo, yerini Citroën Berlingo Panelvan olarak anılan üçüncü nesle bırakıyor. Yeni Berlingo Panelvan, yeni nesilde tasarım, donanım ve modülerlik açısından gerçek atılım gerçekleştiriyor. Tüm profesyoneller için ideal bir yol arkadaşı.


CITROËN, 100 YILDIR PROFESYONELLERİN EN İYİ ARKADAŞI

Citroën’in van geçmişi yirminci yüzyıla dayanıyor. Berlingo, 1928'de C4 Van ile başlayan uzun soluklu bir mirastan geliyor. 1950'de, gerçek bir ikon ve kült model haline gelen 2CV'nin yüzde 100 ticari versiyonu olan ünlü 2CV minivan sunuldu.

1978 yılında 2CV Fourgonnette yerini Acadiane modeline bıraktı.

En büyük çıkış ise 1980'lerde sunulan Citroën C15 ile gerçekleşti. Bu model 22 yılda toplam 1,18 milyondan fazla adet sattı.

Yirminci yüzyılın sonlarında asıl büyük Berlingo devrimi gerçekleşti. Temmuz 1996’da tanıtılan ilk nesil bu sınıfa daha fazla konfor ve özellik getirdi. Kendine özgü yenilikçi bir siluete sahip olan Berlingo yine yenilikçi kabine entegre bir yükleme alanına sahipti ve en büyük sır da buydu. Berlingo ismi zamanla bu segmentte referans olarak kabul edildi.


TASARIM

Sağlam ve güçlü duruşuyla yeni Citroën Berlingo Van, akıcı hatları ile agresif olmadan enerjik bir dış tasarım tarzıyla dikkat çekiyor. Marka aidiyetine vurgu yapan ve Citroën Jumper ile olan akrabalığı hemen hissedilen yataylaştırılmış ön cam ve yüksek ve kısa kaputu ile heybetli bir görünüm sunuyor. Profilden bakıldığında akıcı hatlar ve detaylarla bezenen köşeler dikkat çekerken genel tasarım kullanışlı ve geniş bir iç mekanı müjdeliyor.


Berlingo Van, profesyonellerin malzemelerini ve mesai arkadaşlarını taşıyabiliyor:

  • Extenso (R) kabin: Önde 3 koltuklu oturma düzeni, mobil ofis ve uzun nesneleri taşımak için daha fazla modülerlik.
  • 1.000 kg ile arttırılmış yükleme kapasitesi, güçlendirilmiş aydınlatma, yarı-yüksek bağlantı halkaları.

Şehir içinde uzun süre yolculuk yapanlar ve çok sık seyahat eden profesyoneller için tasarlanan Driver versiyonu; rahatlığa ve konfora odaklanıyor. Uzun yollarda konforu en üst seviyede sunmak için bel desteği ayarlı sürücü koltuğu sunuyor. Ses yalıtımına yönelik çözümler, dışarıdan gelen gürültüyü en aza indiriyor. Sürüş destek sistemleri de yolculuğunuzu kolaylaştırmak için size yardım ediyor


EXTENSO KABİN: 3 KOLTUK VE MODÜLERLİK

Extenso® kabin sayesinde ön yolcu koltuğunun arkasındaki yükleme kapağı açılıyor ve uzun nesnelerin taşınması kolaylaşıyor. Yükleme alanında standart olarak 6 adet yük sabitleme halkasına sahip olan yeni Citroen Berlingo Van, geliştirilmiş LED aydınlatma, 12V soket ve yük emniyet halkalarıyla daha fonksiyonel hale getirilmiştir.


  • Tüm ekibe yer var. Extenso® kabin ile ön sırada üç kişilik oturma alanı sunuyor.
  • Katlanan orta koltuk sırtlığı hareketli yazı masasıyla birlikte mobil ofise dönüşüyor.
  • Yan yolcu koltuğunu katlayarak, kırılabilecek yükleri taşımak için ideal ilave bir alan bulacaksınız. Bu bölme yükleme hacmini 4,40 m3’e çıkartıyor. Extenso® kabin versiyonu orta koltuğunda altında bulunan kilitli saklama alanı ile zekice düşünülmüş bir özellik daha kullanıma sunuyor.

EXTENSO KABİN: 3 KOLTUK VE ESNEK BİR YAPI

Modüler Extenso® kabin ile iç mekân, değişen kullanım ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyor. Ön yolcu koltuğu tamamen katlanabiliyor. Böylece 3,44 m’ye kadar uzunluğa sahip olan nesneler için uzun bir kargo alanı oluşuyor.


Yeni Citroën Berlingo Van, 4,4m3‘e kadar bir bagaj hacmi ve 650 kg ile 1000 kg arasında bir yükleme kapasitesi sunuyor.

Yükleme Alanı Paketi gelişmiş LED aydınlatma, 4 adet ilave bağlantı halkası ve 12V soketi ile günlük hayatı kolaylaştırıyor.


Rahat ve Konforlu

Yeni Citroen Berlingo Van’ı kullanmaya başladığınızda farklı yol yüzeylerindeki rahat ve konforlu sürüşü hemen keşfedeceksiniz. Yüksek sürüş pozisyonu, yumuşak bir süspansiyon ve iyi yalıtılmış bir iç mekân gelişmiş sürüş konforu özelliklerine katkı sağlıyor. Özenle tasarlanan ergonomik koltuklar, yükseklik ve bel desteği ayarı ile sürüş konforunu ve rahatlığı destekliyor.


Çalışma Konforu: Mobil Ofis

Yeni Citroën Berlingo Van'ın kabini, hareket halindeyken kolayca çalışma ortamı sunan mobil bir ofis olarak tasarlandı. Mobil ofisiniz eşyalarınızı güvenle saklamak için bir Top Box ile donatılabiliyor. Akıllı telefonlar için iki adet USB girişi ve iki adet 12 VOLT soket de bulunuyor. Extenso® kabin versiyonundaorta koltuğu katlayarak kullanabileceğiniz döner yazı masası sayesinde hareket halinde de rahat bir çalışma ortamı elde ediliyor.


PARMAK UCU MESAFESİNDE ÇEŞİTLİ SAKLAMA ALANLARI


SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ