Sınır Tanımayan, Modern, Dayanıklı

VIDEOYU İZLE

Jumpy Combi

ŞİMDİ 1.431.200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

TASARIM

Uzun yolculuklara gitme isteği uyandıran bu araçtaki büyük bagaj kapağı, içerideki geniş hacmi destekliyor. Sınır tanımayan, modern, dayanıklı ve şık tasarımıyla Jumpy Space & Spacetourer, sizi yolculuklara davet ediyor.CITROËN SPACETOURER’İ VİDEODA KEŞFEDİN

Heyecan uyandıran çizgiler, iddialı bir tasarım ve benzersiz gövde orantıları ile Citroën Spacetourer, beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.


CITROËN ADVANCED COMFORT

Uzun yolculuklara gitme isteği uyandıran bu araçtaki büyük bagaj kapağı, içerideki geniş hacmi destekliyor. Sınır tanımayan, modern, dayanıklı ve şık tasarımıyla Jumpy Space & Spacetourer, sizi yolculuklara davet ediyor.


RAHAT ETTİREN İÇ MEKÂN

Koltuklar yüksek oturma konforu için yumuşak ve sıcak malzemelerle kaplanıyor. Son ferah bir oturma alanının keyfini süren ikinci koltuk sırasındaki yolcuların konfor düzeyi; isteğe bağlı olarak her biri bağımsız ve katlanan koltuklar ile konforlu koltuk başlıkları ve kolçakla daha da arttırılabiliyor. Aile üyelerinin şekerleme yapmasına izin vermek lazım.


OLAĞANÜSTÜ MODÜLERLİK

Citroën SpaceTourer tüm isteklerinize ve tüm kullanım ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyor.

  • 2. ve 3. sıralarda arka koltuklar, yolcuların bacak mesafesini ayarlamak için bağımsız olarak kaydırılabiliyor.
  • Büyük bir nesneyi taşımak için, arka koltuk sırtlıkları bağımsız olarak katlanabiliyor.
  • Gerektiğinde tamamen düz bir bagaj zemini oluşturmak için arka koltuklar kolayca çıkarılabiliyor ve büyük bir kargo alanı elde ediliyor.

5 YILDIZLI BİR VAN

Citroën SpaceTourer’da sunulan kapsamlı konfor ve güvenlik özellikleri ile en güncel modüler platform nesli sayesinde Euro NCAP tarafından en yüksek derecelendirme olan 5 Yıldız ile derecelendirildi.