En Özgün, Konforlu ve Çok Yönlü SUV

VIDEOYU İZLE

C3 Aircross

ŞİMDİ 1.259.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

EN ÖZGÜN, KONFORLU VE ÇOK YÖNLÜ SUV

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, baştan aşağı yeniden tasarlanan ve daha güçlü görünen ön tasarımı ile özgün bir karakter ortaya koyuyor. Çeşitli renk kombinasyonu, yeni renkler, yeni yüzey kaplamaları, yeni renk paketleri ve alaşım jantlarıyla çok zengin bir kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Yeni Citroën C3 Aircross, ilk olarak Citroën C5 Aircross SUV modelinde kullanıma sunulan Advanced Comfort koltuklar, daha büyük ve yenilenen 9 inçlik dokunmatik ekran, bağlantı teknolojileri ve sürüş destek teknolojileri ile hayatı kolaylaştırıyor.


YENİ CITROEN C3 AIRCROSS'U YAKINDAN TANIYIN


Yeni C3 Aircross

ÇOK DAHA İDDİALI BİR TASARIM

Yeni Citroën C3 Aircross SUV’un daha iddialı ön tasarımı, daha olgun ve güçlü bir görünüm sunmak üzere yenilendi ve 2020 yılında yeni Citroën C3 ile ilk kez kullanılan Citroën’in yeni ön tasarım felsefesiyle yollara çıkıyor. Krom kaplama marka logosu gelişmiş netlik ve güvenlik sunan LED farlara kadar uzanıyor. Yeni geometrik desene sahip ön ızgara, renk eklentilerine sahip yeni gümüş kaplama gibi detaylar yeni Citroën C3 Aircross’un güçlü ve dinamik görünümünü destekliyor.


FARKLI KİŞİSELLEŞTİRME KOMBİNASYONLARI

Dış görünümdeki kişiselleştirme çözümleri, altı gövde rengi, dört renk paketi ve iki tavan rengi olmak üzere her tarza göre farklı kombinasyon olasılıkları sunuyor. Seçilen Renk Paketine bağlı olarak üç farklı renk vurgusu seçeneği bulunuyor:

Turuncu Renk Paketi için Freeglass Turuncu,

Beyaz Renk Paketi için Freeglass Beyaz,

Parlak Siyah ve Mavi Renk Paketi için panjur efektli Camlı Krom.

Yeni C3 Aircross

Yeni C3 Aircross

STANDART İÇ MEKAN AMBİYANSI

Gri dokulu ön konsol süslemesi ile birlikte gri koltuk döşemesi

Yeni C3 Aircross

METROPOLITAN GRİ İÇ MEKAN AMBİYANSI

Siyah deri efektli kumaş ile benekli gri kumaş, açık renkli ahşap görünümlü koltuk sırtlıklarının üst kısmında bir şerit ve benekli gri dekorlu ön konsol şeridi

Yeni C3 Aircross

HYPE GRİ İÇ MEKAN AMBİYANSI

Gri deri ve siyah deri efektli kumaşı, gri deri gösterge paneli şeridi ile koltuk sırtlıklarının üst kısmında dikişli marka logosuna vurgu yapan şerit


ADVANCED COMFORT KOLTUKLAR

Sınıfının en iyi sürüş konforunu sağlayan süspansiyon ayarlarına ek olarak, yeni Citroën C3 Aircross, Metropolitan Gri ve Hype Gri ambiyanslarıyla sunulan yeni Advanced Comfort koltuklarla daha da fazla seyahat konforu sunuyor. Üzerindeki 15 mm kalınlığındaki özel köpük yüzeyiyle Advanced Comfort koltuklar gelişmiş fiziki ve görsel konfor seviyesi sunuyor. Koltuklar yüksek yoğunluklu köpüğe sahip yapılarıyla vücudu en iyi şekilde destekleyerek özellikle uzun süreli yolculuklarda yüksek ergonomi konforu sunuyor.

Yeni C3 Aircross

GENİŞ, MODÜLER, AYDINLIK

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, dikkat çekici arka koltuk bacak mesafesi ve son derece cömert baş mesafesi ile tüm yolcular için geniş ve ferah bir iç mekan sunuyor. İki parça halinde bağımsız ileri-geri hareket eden kızaklı arka koltukları kadar katlanan ön yolcu koltuğu sayesinde ortaya çıkan 2,40 metreye kadar yükleme uzunluğa da son derece modüler bir yapıyı beraberinde getiriyor.

Yeni C3 Aircross

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

Yeni Citroën C3 Aircross SUV sürüş güvenliğini ve sürüş konforunu destekleyen, Aktif Fren Sistemi ve Kör Nokta Uyarı sistemlerinin de olduğu gelişmiş sürüş destek sistemi teknolojileriyle donatılıyor.

Yeni C3 Aircross Yeni C3 Aircross

TEKNOLOJİ

Yeni Citroen C3 Aircross'ta kullanıma sunulan yeni 9 inçlik dokunmatik ekran üstün kullanım ergonomisi ve pratiklik sunuyor.

Yeni Citroen C3 Aircross SUV, akıllı telefonlar için kablosuz şarj sunuyor. Apple Car Play ve Android Auto ile uyumlu Ekran Yansıtma özelliği sayesinde akıllı telefonunun uyumlu uygulamalarına dokunmatik ekran üzerinden erişilebiliyor.

Yeni C3 Aircross

PANORAMİK CAM TAVAN

Panoramik cam tavan daha aydınlık bir iç mekanı beraberinde getirirken hem arka, hem de ön koltuklardan erişilebilen ve sürgülü bir kapakla kapatılabilen geniş bir saklama alanına sahip yeni orta konsol da kabin içi fonksiyonelliği destekliyor.

Yeni C3 Aircross

MOTOR SEÇENEKLERİ

Yeni Citroën C3 Aircross SUV, yüksek verimlilik seviyesine sahip gelişmiş PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarla sunuluyor. 1.2 PureTech 130 S&S benzinli ve 1.5 BlueHDi 120S S&S dizel motorlar EAT6 otomatik şanzımanla sunuluyor.

Yeni C3 Aircross