Zarafet ve Kanıtlanmış Sağlamlık

VIDEOYU İZLE

C-Elysee

ŞİMDİ 1.020.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM

4 MİLYON KİLOMETREDE TEST EDİLDİ!

CITROËN C-ELYSÉE zarafetle yenileniyor! Sedan, prestijli görünümünü güçlendiren bir radyatör panjuru ve yenilikçi tasarıma sahip aydınlatma sistemiyle incelikli bir gelişim sergiliyor. İki modern ve canlandırıcı yeni kasa rengi sunuluyor: Lazuli Mavisi ve Çelik Grisi. Tasarım, konfor, duruş, teknoloji... CITROËN'in yeni nesil sedanını keşfedin.


YENİ 16" İNÇLİK JANT

Yeni 16” 3D jant kapakları veya 16” San Diego parlak alaşım jantlar ile Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin zarafeti, dinamizmi ve modernliği göz kamaştırıyor.


PRESTİJLİ BİR SEDAN ZARAFETİ

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin ön yüzü, aerodinamiği iyileştirecek ve yol tutuşu güçlendirecek şekilde genişletildi. Sis farlarının üst kısmına yerleştirilen LED'li yeni aydınlatma sistemi prestijli bir zarafet katıyor. C-ELYSÉE ile şıklık göze çarpsın!


AYDINLATMA SİSTEMİ

C-ELYSÉE, dışarıdan anında göze çarpıyor. 3D etkili yeni farlar, CITROËN yelpazesinin tüm modelleriyle uyumlu bir aydınlatma sunarak aracın arkasına modernlik kazandırıyor. C-Elysée'nin prestijli şıklığı, boyutu vurgulayarak güçlendiriyor.


KABİNE HOŞ GELDİNİZ

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin kabininde en küçük ayrıntılara bile özen gösterildi. Tek renkli orta kumanda tablosu (radyo bölgesi), ön göğüs şeridinin "Mat Sunsilver" rengiyle uyum göstererek yeni 7" dokunmatik ekranı ön plana çıkarıyor. Malzemelerin tümü zarafetleri, sağlamlıkları ve büyük bakım kolaylıkları göz önünde bulundurularak seçildi. Kadranların grafik tasarımı ve beyaz görüntüleme sistemi ise kabine güç katıyor. Son olarak, Yeni CITROËN C-ELYSÉE markanın tüm yolcular için konfor ve faydalı teknoloji uzmanlığından faydalanıyor.


BlueHDI (Dizel) VE PURETECH (Benzinli) MOTORLAR

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'de performanslı ve tutumlu bir motor yelpazesi kullanılıyor. Benzinli cephesinde, 1.2 PureTech 82 HP MT, dizel cephesindeyse C-ELYSÉE'de 1.6 BlueHDi 100 HP MT versiyonlarına yer veriliyor.


ARKA PARK YARDIMI

Arka park yardımı, görsel ve sesli işaretlerle engellerin mesafesi konusunda sizi uyarıp, park işlemini sorunsuz hale getiriyor.


HIZ SABİTLEME VE SINIRLAMA SİSTEMİ

Hız sabitleme-sınırlama sistemiyle istediğiniz şekilde sürüş hızını veya geçilmemesi gereken hız limitini programlayabilirsiniz.


DOKUNMATİK TABLET

Yeni C-ELYSÉE, 7" dokunmatik tablet sayesinde tüm ses sistemi ve navigasyon kumandalarını sürücünün elinin altında bir araya toplarken aşağıdaki teknolojileri sunuyor:

  • NAVİGASYON SİSTEMİ, gerçek zamanlı bağlantı sayesinde trafik sıkışıklıklarından kurtulmanıza olanak tanırken harita gösterimiyle yol tarifi işlevini iyileştiriyor. (IOS işletim sistemli telefonunuzun mevcut haritalar özelliği üzerinden çalışmaktadır.)
  • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®) ile akıllı telefonunuzun uygulamalarını ve içeriklerini doğrudan dokunmatik tablette bulabilirsiniz.
  • SES TANIMA (entegre edilerek veya akıllı telefon üzerinden) işleviyle aracınıza sesle kumanda edebilirsiniz.
  • TELEFON işlevinden Bluetooth teknolojisi sayesinde yararlanabilirsiniz (telefon rehberine erişim ve çift çağrı yönetimi).
  • Bağlantılı RADIO AM / FM 4 hoparlör ve direksiyon altı kumandalarla sunuluyor (CD çalarsız) ve akıllı telefonunuza kaydettiğiniz müzikleri dinleme olanağı sağlanıyor.