C1

İyimser bir tasarım, sevimli bir kişilik ve dinamik bir stil! Citroën C1 karakterini açıkça ortaya koyuyor ve ilk bakışta dikkat çekiyor. Modern ve şık görünümünü mükemmelleştirmek için, 15" jantlar standart olarak sunulurken renk paketleri (Sunrise Red ya da White) isteğe bağlı olarak sunulabiliyor.

 

AH O BAKIŞLAR... KARŞI KOYMAK NE MÜMKÜN

Citroën C1 LED'li gündüz farlarıyla sizi ilk bakışta tam kalbinizden vurur. Dikey tasarımlı farları cezbediyor ve gülen bakışlarını vurguluyor.

 

Kontrastlar ve renklerle cesurca bir oyun

Citroën C1, 6 kasa rengiyle seçimi size bırakıyor.

 

AIRSPACE: PÜFÜR PÜFÜR YOLLARDA

CITROËN C1, 5 kapılı olarak sunulan üstü açılır versiyonu Airscape ile şehir içinde kendini sergiliyor. İstisnai boyutlardaki (G 800 mm x U 760 mm) sürgülü yumuşak tente tavanı, elektrikli kumandasıyla son derece kullanışlı. Citroën C1'in Airscape versiyonu da çift ton etkisinden faydalanıyor. Aracın rengiyle kontrast tente rengi (Sunrise Red, Grey ya da Black) seçme fırsatı sunarak 3 tente rengi (Sunrise Red, Black ve Grey ) sunuluyor renkli ve çekici kombinasyonlara olanak tanıyor.

 

Renkli iç dünyası

Dışarıda olduğu gibi içeride de oyun devam ediyor. Sade ön göğüs mültimedya kumanda panelini, havalandırma çıtalarını ve vites kolu tabanını şenlendiren çekici renk dokunuşlarıyla hayat buluyor.

Canlı renklerin hakim olduğu kaplamalar sayesinde kabinden neşeli ve pozitif bir hava yayılıyor.

Konfor

Citroën C1, bagaj kapağı açıldığında katlanan arka rafı sayesinde 196 litrelik pratik ve erişilebilir bagajıyla günlük yaşamı kolaylaştırmak için düşünülmüş bir ergonomi sunuyor.

 

Bagaj mı? 780 litreye yükseliyor!

Arka koltuklar katlandığında bagaj hacmi 780 litreye ulaşıyor.

Citroën C1'de doğrudan konfora yönelik donanımlara yer veriliyor:

  • 7" dokunmatik ekran
  • Sürücü koltuğu yükseklik ayarı
  • Elektrikli ön camlar
  • Çok sayıda akıllı eşya saklama yeri
 

YOL TUTUŞU

Citroën C1 her koşulda en yüksek düzeyde süspansiyon konforu, çevik ve güvenli bir yol tutuş sunuyor.

Son derece tutumlu davranılan boyutlarıyla, Citroën C1 pazarın en kompakt çok yönlü şehir otomobillerinden biri.

GÜVENLİK

Citroën C1 standart olarak 6 hava yastığı (ön, yan, perde) ve yol tutuş kaybolduğunda aracın yörüngesini dengeleyen ESP sistemiyle donatılıyor.

Teknoloji
 

HAYAT ŞEHİRDE GÜZEL!

7” dokunmatik tablet ekran üzerinde görüntülenen geri görüş kamerası ile park alanın da manevralarınızı daha rahat ve daha güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Aracı birkaç saniye boyunca fren komutunda tutar ve daha eğimli yokuşlarda ayağınızı fren pedalından çektiğinizde CITROËN C1’iniz geri kayma tehlikesi olmadan kolaylıkla kalkış sağlar.

CITROËN C1, konsolun ortasında yer alan 7 inçlik Dokunmatik Tablet ekranı aracılığıyla erişilebilen Mirror Screen teknolojisi sayesinde, hayatınızın bir parçası haline gelir. Akıllı telefonunuzdaki ihtiyaç duyduğunuz tüm medyayı bir arada bulabilir, sürekli bağlantıda kalabilirsiniz.

Önem verdiğiniz her şey parmaklarınızın ucunda; haritada mükemmel rotalar belirleyebilir, Bluetooth özelliğini kullanarak arama yapabilir veya gelen aramaları cevaplayabilirsiniz.

 

SMARTPHONE'A BAĞLI KALMAK

Pano merkezinde Touch Pad 7" renkli yol bilgisayarı ve tüm medya fonksiyonlarını kontrol etmek için kullanılır.

Akılcı Bütçe
VTI 88 STOP & START

Otomatikleştirilmiş 5 ileri vites kutusuyla birleştirilen VTi 88HP motor seçeneği yeni CITROËN C1'in tüketim ve CO2 emisyonları açısından en üst düzeye ulaşmasına olanak tanıyor*.

PURETECH 82

* Karma tüketim 4,3 / 100 km ve CO2 emisyon oranları 97 g / km

 

* Karma Tüketim 3,8l / 100 km ve Emisyon Değerleri CO2 de 88g / km

Renk Seçenekleri