C-Elysée
4 milyon kilometrede test edildi!

CITROËN C-ELYSÉE, 2012 sonundaki lansmanından beri 400.000 adetten fazla sattı ve 3 kez FIA WTCC Dünya Üreticiler Şampiyonu unvanını kazandı. Başarılar bu kadarla kalmayacak gibi görünüyor; çünkü CITROËN 2017'nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak Yeni C-ELYSÉE'yi kamuoyunun beğenisine sunuyor.
Tasarım, konfor, duruş, teknoloji... CITROËN'in yeni nesil sedanını keşfedin.

 

VİDEODA KEŞFEDİN

CITROËN C-ELYSÉE zarafetle yenileniyor! Prestijli görünümünü güçlendiren yenilenmiş ön görünümü ve yenilikçi tasarıma sahip aydınlatma sistemiyle ayırt edilebilir bir gelişim sergileyerek modern ve hareket katan iki yeni kasa rengi sunuluyor: Lapis Mavisi ve Çelik Grisi.

 

YENİ 16" İNÇLİK JANT

Yeni 16” 3D jant kapakları veya 16” San Diego parlak alaşım jantlar ile Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin zarafeti, dinamizmi ve modernliği göz kamaştırıyor.

 

MUHTEŞEM DETAYLAR
SEDAN ZARAFETİ

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin ön yüzü, aerodinamiği iyileştirecek ve yol tutuşu güçlendirecek şekilde genişletildi. Farların üst kısmına yerleştirilen LED'li yeni aydınlatma sistemi prestijli bir zarafet katıyor.

AYDINLATMA SİSTEMİ

3D etkili yeni farlar, CITROËN yelpazesinin tüm modelleriyle uyumlu bir aydınlatma sunarak aracın arkasına modernlik kazandırıyor.

 

KABİNE HOŞ GELDİNİZ

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'nin kabininde en küçük ayrıntılara bile özen gösterildi. Tek renkli orta kumanda tablosu (radyo bölgesi), ön göğüs şeridinin "Mat Sunsilver" rengiyle uyum göstererek yeni 7" dokunmatik ekranı ön plana çıkarıyor. Malzemelerin tümü zarafetleri, sağlamlıkları ve büyük bakım kolaylıkları göz önünde bulundurularak seçildi.

Kadranların grafik tasarımı ve beyaz görüntüleme sistemi ise kabine güç katıyor.

Son olarak, Yeni CITROËN C-ELYSÉE markanın tüm yolcular için konfor ve faydalı teknoloji uzmanlığından faydalanıyor.

 

YENİLİK, KONFOR VE GÜVENLİK

TAM DONANIMLI

Yeni C-ELYSÉE, yeni nesil 7" dokunmatik tablet sayesinde tüm ses sistemi ve navigasyon kumandalarını sürücünün elinin altında bir araya toplarken aşağıdaki teknolojileri sunuyor:

  • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM) ile akıllı telefonunuzun uygulamalarını, içeriklerini ve telefonunuzun navigasyon uygulamasını doğrudan dokunmatik tablette bulabilirsiniz. (Sadece IOS işletim sistemi ile çalışmaktadır.)
  • SES TANIMA (entegre edilerek veya akıllı telefon üzerinden) işleviyle aracınıza sesle kumanda edebilirsiniz
  • TELEFON işlevinden Bluetooth teknolojisi sayesinde yararlanabilirsiniz (telefon rehberine erişim ve çift çağrı yönetimi).
  • Bağlantılı RADIO AM / FM 4 hoparlör ve direksiyon altı kumandalarla sunuluyor (CD çalarsız) ve akıllı telefonunuza kaydettiğiniz müzikleri dinleme olanağı sağlıyor.
 

HDI (Dizel) VE PURETECH (Benzinli) MOTOR SEÇENEKLERİ

Yeni CITROËN C-ELYSÉE'de performanslı ve tutumlu bir motor yelpazesi kullanılıyor. Benzinli cephesinde, 1.2 PureTech 82 HP MT, dizel cephesindeyse C-ELYSÉE'de 1.6 HDi 92 HP MT versiyonlarına yer veriliyor.

Renk Seçenekleri